O NAS

ORGANIZATORZY FESTIWALU

Fundacja Eko-Art Silesia została założona w 2008 roku przez Johanna Brosa i Monikę Pacę-Bros, którzy także są właścicielami Galerii Szyb Wilson. Głównym celem Fundacji jest rewitalizacja społeczna w postindustrialnych dzielnicach Katowic poprzez sztukę.

Galeria Szyb Wilson to największa prywatna galeria sztuki w Polsce – jej powierzchnia wystawiennicza wynosi ponad 2500 m2.
Od prawie 20 lat obiekt realizuje swój podstawowy cel opisany hasłem: „To, co zabrał przemysł, kultura musi odzyskać”.

Galeria Szyb Wilson znajduje się na granicy trzech katowickich dzielnic: Nikiszowca, Janowa oraz Szopienic. W związku z tym, że galeria została utworzona na terenie pokopalnianym, znajduje się na liście Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Galerii: www.szybwilson.org.

Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek to katowicka instytucja kultury, której celem jest prowadzenie działalności kulturalnej, wydawniczej i edukacyjnej oraz organizacja wydarzeń artystycznych na terenie Katowic. W związku z tym, że od grudnia 2015 roku miasto należy do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO w dziedzinie muzyki, kluczowym zadaniem instytucji jest realizacja programu UNESC0.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.miasto-ogrodow.eu.

ZESPÓŁ XII ART NAIF FESTIWALU

Monika Paca-Bros

Monika Paca-Bros

Prezeska Fundacji Eko-Art Silesia Dyrektorka Art Naif Festiwalu

tel. +48 602 472 134
e-mail: mpaca@o2.pl

WSPÓŁPRACA

Art Naif Festiwal jest jedyną w Polsce międzynarodową wystawą sztuki naiwnej, której organizacja nie byłaby możliwa bez zaangażowania instytucji publicznych i kulturalnych, a także przedsiębiorców. Każdego roku Festiwal organizowany jest ze wsparciem Miasta Katowice. Poszczególne edycje Art Naif Festiwalu były również dofinansowane przez Województwo Śląskie czy ze środków prywatnych firm
i Sponsorów. To dzięki profesjonalnej współpracy wspólnie tworzymy wyjątkowe na mapie Katowic wydarzenie, które zmienia postindustrialny obraz Śląska i przybliża sztukę społeczeństwu.

Dołącz do grona Sponsorów i Partnerów Art Naif Festiwalu!

By poznać naszą ofertę sponsorską lub spotkać się i porozmawiać o potencjalnych polach współpracy, zapraszamy do kontaktu
z Małgorzatą Walczak (e-mail: projekty@szybwilson.org, tel. +48 602 267 035).

DO TEJ PORY WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:

PATRONAT HONOROWY

MECENAT

PARTNERZY

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY